1
/
37
1
/
37
$216.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $39.06 Coupon
Coupons Details
$177.93
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$216.99
18%
Off Over $0.00
-$39.06
Price After Coupon
$177.93
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$493.99
56% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21718754
This retro-style decorative table lamp cleverly combines elegant copper metal with delicate vertical-grained glass, adding a unique artistic touch to your home.
- Design style: The retro yet modern appearance makes this lamp an eye-catching decoration that fits perfectly into any home style.
- Superior material: Made of high-quality copper-colored metal and durable vertical-grained glass to ensure durability while providing soft lighting effects.
- Functional features: Suitable for use in different environments and scenes, such as courtyard, living room, balcony, etc., making your space brighter and warmer.
- Placement scene: Whether it is home decoration or outdoor use, this table lamp is an ideal choice to enhance the taste of the environment.
- Unique selling point: Combining retro and modern design, it becomes the highlight of any modern home or outdoor decoration, creating a unique living experience for you.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Fixture Height | 10",11",13",15",18"(45.72cm),8",9" |
| Width | 10",12",16",20",24" |
| Quantity | 1 |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Color | Bronze |
| Size | 10",12",16",20",24" |
| Shape | Rectangle,Square |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service