1
/
12
1
/
12
$86.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $15.66 Coupon
Coupons Details
$71.33
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$86.99
18%
Off Over $0.00
-$15.66
Price After Coupon
$71.33
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$248.99
65% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21721050
This wall lamp, with its modern square structure and warm beige fabric, brings unparalleled visual comfort. It is more than just a lamp, it is more like a piece of art on the wall, adding a soft and elegant atmosphere to your home.
- Selected high-quality fabric materials have strong durability to ensure long-term use.
- The light shines softly through the delicate fabrics, creating a warm home environment.
- The wall lamp is designed to be installed on the wall, saving space and suitable for any wall, especially for small rooms.
- The modern and simple design is suitable for a variety of interior decoration styles, whether it is a living room or a bedroom.
- Comes with an intuitive installation guide, allowing you to quickly and easily complete the installation and enjoy a warm lighting experience.
Weights & Dimensions

| Height | 5",6",8" |
| Width | 4",5",6" |
| Length | 5",6",8" |
| Fixture Depth | 4",5",6" |
Specifications
What's Included
Features
| Number of Lights | 1-Light |
| Style | Modern |
| Color | Brown,White |
| Shade Included | With Shade |
| Shade Color | Brown,White |
| Shade Material | Fabric |
| Material | Fabric |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Size | 5",6",8" |
| Switch Type | No Switch |
| Fixture Type | Geometric |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Feature | Indoor |
| Fixture Height | 9 Inch & Under |
| Glass Type | Fabric |
| Shade / Light Direction | Ambient |
| Cleaning Method | Wipe clean with a dry cloth |
| Crystal Component | Crystal Component Not Included |
| Adult Assembly Required | Adult Assembly Required |
| Power Source | Hardwired |
| Occasion | Residential Use |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Bulb Base | E26/E27 |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service