1
/
10
1
/
10
$330.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $59.58 Coupon
Coupons Details
$271.41
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$330.99
18%
Off Over $0.00
-$59.58
Price After Coupon
$271.41
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$620.99
47% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21684023
Every detail shows the elegance of modern design, and the clever lines and smooth surfaces add a touch of fashion to the bedroom.
- Made of high-quality wood, it has a solid texture, natural luster and a comfortable touch, which ensures the durability of the furniture.
- The two-layer drawer design provides ample storage space, making your bedroom more tidy and organized, and easily storing daily necessities.
- The drawer slides are designed to be silent, ensuring smooth opening and closing to avoid disturbing your rest time.
- It is suitable for a variety of home styles, from modern to classic, and can be perfectly integrated into them to enhance the overall decorative taste.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 19.5" (50 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 16" (40 cm),18" (45 cm),19.5" (50 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Size | 16"L x 16"W x 20"H,18"L x 16"W x 20"H,20"L x 16"W x 20"H |
| Color | Dark Gray,Green,Grey,Light Gray,White |
| Countertop Material | Stone |
| Frame Material | Wood |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | Partial Assembly |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service