1
/
18
1
/
18
$390.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $70.38 Coupon
Coupons Details
$320.61
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$390.99
18%
Off Over $0.00
-$70.38
Price After Coupon
$320.61
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$875.99
55% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21636178
This bedside table adopts a modern design, simple yet elegant, and the rounded corners combined with the unique light color tone add a soft beauty to the bedroom space.
- The surface of high-quality leather material has a delicate feel and comfortable touch, which not only enhances the durability of the product, but also brings a luxurious visual experience.
- It provides large-capacity drawer storage space to help you easily organize your bedroom, making your life more organized and more practical.
- The anti-slip design on the bottom ensures safety and stability, and can be firmly fixed even on smooth floors, further improving safety in use.
- The simple colors and designs are suitable for different styles of bedroom decoration schemes, whether it is modern or classic style, and can be perfectly integrated.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 19.5" (50 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 19.5" (50 cm),23.5" (60 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Size | 20"L x 16"W x 20"H,24"L x 16"W x 20"H |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.),Standard (21-29 in.) |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Color | Blackish Green,Cream,Dark Blue,Dark Coffee,Dark Gray,Fruit Green,Light Blue,Light Coffee,Light Gray,Orange |
| Countertop Material | Stone |
| Frame Material | Wood |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | Without Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service