1
/
15
1
/
15
$424.13
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $76.34 Coupon
Coupons Details
$347.79
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$424.13
18%
Off Over $0.00
-$76.34
Price After Coupon
$347.79
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$622.96
32% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21797704
This contemporary nightstand will add a touch of elegance to your bedroom with its simple and stylish design.
- Selected high-quality wood combined with solid construction ensures long-lasting durability.
- Suitable for a variety of scenarios, it can not only be used as a bedside table, but also an ideal collection in the living room and study.
- The unique two-color design makes it the highlight in the room and attracts attention.
- Optimized storage space design, two drawers provide ample storage capacity for easy organization of small items.
Weights & Dimensions

| Overall Length - Side to Side | 19.5" (50 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
| Overall Height - Top to Bottom | 19" (48 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Color | Dark Gray,Light Gray,Avocado Green,Beige/ Black,Khaki,Beige |
| Style | Modern |
| Product Type | Bedside Cabinet |
| Frame Material | Wood |
| Countertop Material | Wood |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Legs Included | Without Legs |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service