1
/
27
1
/
27
$283.79
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $51.08 Coupon
Coupons Details
$232.71
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$283.79
18%
Off Over $0.00
-$51.08
Price After Coupon
$232.71
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$599.99
53% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21259749
Designed in a modern, minimalist style, this bedside table blends perfectly into any home decor.
- Selected high-quality solid wood materials, sturdy and durable, ensuring a long service life.
- Suitable for various scenes such as bedrooms and living rooms to improve the quality of life.
- The unique white paint makes it the highlight of the room, adding a fresh feel.
- Built-in double drawers provide ample storage space to help keep the room neat and organized.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 19.5" (50 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 19.5" (50 cm),18" (45 cm),16" (40 cm),14" (35 cm),12" (30 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Size | 20"L x 16"W x 20"H,18"L x 16"W x 20"H,16"L x 16"W x 20"H,14"L x 16"W x 20"H,12"L x 16"W x 20"H |
| Color | Walnut,Brown,Red Brown,Dark Brown,Natural Finish,Brown-Black,Light Brown,Apricot,White |
| Countertop Material | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Frame Wood Species | Walnut |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Top Wood Species | Walnut |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service