1
/
15
1
/
15
$853.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $153.72 Coupon
Coupons Details
$700.27
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$853.99
18%
Off Over $0.00
-$153.72
Price After Coupon
$700.27
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,168.99
27% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21332197
This modern nightstand adds a stylish touch to the bedroom with its simple design.
- High-quality acrylic material, strong transparency, wear-resistant and easy to clean.
- Suitable for bedroom, study or living room, very practical.
- Unique rolling function design makes it easy to move and organize space.
- The open storage shelf design provides ample storage space for easily placing books, decorations, etc.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 19.5" (50 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 21.5" (55 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 15" (39 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.),Standard (21-29 in.) |
| Number of Items Included | 1 Piece,2 Piece Set |
| Color | Amber,Clear,Green,White |
| Countertop Material | Plastic/Acrylic |
| Frame Material | Plastic/Acrylic |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Open Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service