1
/
32
1
/
32
$429.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $77.40 Coupon
Coupons Details
$352.59
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$429.99
18%
Off Over $0.00
-$77.40
Price After Coupon
$352.59
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$633.99
32% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21586096
This contemporary nightstand will add a touch of elegance to your bedroom with its simple and stylish look.
- Made of high quality imitation leather material, soft to the touch, durable and easy to clean, ensuring long-lasting use.
- A perfect solution for small spaces, it can be placed in a corner of the bedroom or living room to improve space utilization.
- The unique double drawer and rotatable design provides storage space and flexibility, helping you easily organize your daily necessities.
- The lightweight design and multiple color options make it easy to match with furniture of different styles to create a harmonious and beautiful home environment.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 23.5" (60 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 16" (40 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Number of Items Included | 1 Piece,2 Piece Set |
| Color | Dark Gray,Gray-Blue,Khaki,Khaki-White,Light Gray,Light Gray-White,Navy Blue,Off-White,Orange,Pink,White |
| Countertop Material | Faux Leather |
| Frame Material | Faux Leather |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | Partial Assembly |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service