1
/
21
1
/
21
$97.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $17.64 Coupon
Coupons Details
$80.35
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$97.99
18%
Off Over $0.00
-$17.64
Price After Coupon
$80.35
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$202.99
52% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21723333
This modern metal lamp incorporates a simple and elegant design style. Its black metal and drum-shaped structure present a unique beauty that suits all interior decoration styles. The charming and soft light is emitted through the carefully designed lampshade, adding a warm atmosphere to your living space. Whether placed in the living room, bedroom or study, this lamp can become the focal point of the space and fits perfectly with your home environment.
- Modern minimalist style design, suitable for a variety of home decoration.
- Use high quality metal material, durable and rust-proof.
- The soft lighting adds a warm atmosphere to the room and is comfortable for the eyes.
- The lamp has a sturdy structure and is easy to move and place.
- Suitable for use in a variety of scenarios, such as living room, bedroom and study.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Fixture Height | 15.5",10.5",21.5",17.5" |
| Color | Black,Grey |
| Size | 9",10",10.5",9.5",8" |
| Power Source | Solar |
| Material | Metal |
| Color Temperature | 3 Color Light |
| Shape | Drum |
| Quantity | 1 |
| Width | 9",10.5",9.5",8" |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service