1
/
9
1
/
9
$76.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $13.86 Coupon
Coupons Details
$63.13
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$76.99
18%
Off Over $0.00
-$13.86
Price After Coupon
$63.13
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$303.99
75% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21379803
This vintage outdoor lantern features a classic design combined with an elegant metal frame, adding an artistic touch to your outdoor space.
- 1. Retro design: Exquisite geometric patterns and metal frame, create a unique retro atmosphere.
- 2. Metal material: high-quality metal material, wear-resistant and corrosion-resistant, providing long-term brightness for your yard.
- 3. Waterproof function: The unique waterproof design is suitable for any weather, allowing you to have worry-free outdoor lighting.
- 4. Applicable to multiple scenes: Whether it is a garden, balcony, or courtyard, this lamp can be perfectly integrated.
- 5. Unique selling point: It combines decoration and practicality, adding infinite charm to your outdoor space.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Color | Black |
| Power Source | Direct Wired Electric |
| Material | Glass |
| Shape | Square |
| Quantity | 1 |
| Width | 7" |
| Fixture Height | 15" |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service