1
/
15
1
/
15
$139.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $25.20 Coupon
Coupons Details
$114.79
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$139.99
18%
Off Over $0.00
-$25.20
Price After Coupon
$114.79
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$587.99
76% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21394104
This post lamp adopts a rectangular design and uses a carefully carved black metal frame to perfectly show the beauty of modern simplicity. The soft halo it emits not only adds visual interest to the courtyard, but also makes people feel warm.
- The elegant modern design allows the lamp to blend perfectly into many outdoor decoration styles and make a great addition to your garden.
- Made of high-quality metal material, it is weather-resistant and resistant to wind and rain, ensuring long-term use without fading.
- The innovative LED light source has three adjustable color temperatures, providing a comfortable lighting experience to meet the needs of different atmospheres.
- Combined with an efficient solar power supply system, it automatically charges during the day and automatically illuminates at night, achieving a perfect combination of environmental protection and energy saving.
- Multifunctional application, it can be used for fences, garden column tops, and can also be used as decorative lighting, with strong practicality.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Material | Metal |
| Size | 10",12",16" |
| Color | Black |
| Power Source | Solar |
| Color Temperature | 3 Color Light |
| Shape | Rectangle |
| Quantity | 1 |
| Width | 16",12",10" |
| Fixture Height | 7" |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service