1
/
14
1
/
14
$320.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $57.78 Coupon
Coupons Details
$263.21
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$320.99
18%
Off Over $0.00
-$57.78
Price After Coupon
$263.21
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$784.99
59% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21330804
This nightstand features a modern design that is simple yet stylish and will fit in with any bedroom decor.
- Made of high-quality solid wood material to ensure durability and stability.
- The open storage shelf design makes it convenient to store small items such as books and alarm clocks.
- The unique rattan sides make it a highlight of the room while increasing breathability.
- Suitable for various usage scenarios such as bedrooms and living rooms, improving space utilization.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 24.5" (62 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 12" (30 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Number of Items Included | 1 Piece,2 Piece Set |
| Color | Black,Green,Natural Finish |
| Countertop Material | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Frame Wood Species | Oak |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Open Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Top Wood Species | Oak |
| Wood Tone | Espresso Wood,Light Wood |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service