1
/
6
1
/
6
$244.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $44.10 Coupon
Coupons Details
$200.89
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$244.99
18%
Off Over $0.00
-$44.10
Price After Coupon
$200.89
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$544.99
55% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21634820
This nightstand takes minimalist design to its extreme, with a perfect combination of smooth glass surface and clean lines, exuding an elegant and modern atmosphere, as if you are in a future interior space.
- The unique style of modern design makes it a visual focal point in the bedroom, incorporating minimalist aesthetic elements.
- The high-quality wood and stone material adds a luxurious feel to the whole while being easy to clean to keep it looking as bright as new.
- The double drawer design provides ample storage space to help you stay organized and is perfect for small items.
- The smooth handle design is not only easy to use, but also enhances the overall modern feel and comfortable experience.
- The solid structure and materials ensure its durability and are not easy to tip over, providing reliable protection for your safety.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 18.5" (47 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 19" (48 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 15" (38 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Color | Blue/ Gray,Gray-White,White |
| Countertop Material | Stone |
| Frame Material | Wood |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | With Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | Partial Assembly |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service