1
/
17
1
/
17
$379.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $68.40 Coupon
Coupons Details
$311.59
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$379.99
18%
Off Over $0.00
-$68.40
Price After Coupon
$311.59
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$662.99
43% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21633718
This smart bedside table perfectly combines the simplicity and functionality of modern design. Its soft lines and smooth surface show ultimate elegance, making every corner of the room full of fashion.
- Made of a premium wood frame and marble tabletop, it has a fine texture and warm touch, and its natural texture complements the modern style.
- A built-in cabinet provides ample storage space to keep your personal belongings organized and easily accessible.
- Its versatile design can adapt to various living spaces and is ideal for bedrooms, living rooms, and studies.
- The Fingerprint unlock avoids the risk of traditional keys/passwords being copied, protects your valuables, and stores them privately.
- The rigorously tested structural design greatly improves the stability and safety of the product, giving you a secure user experience.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 23.5" (60 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 10" (25 cm),12" (30 cm),8" (20 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Size | 10"L x 16"W x 24"H,12"L x 16"W x 24"H,8"L x 16"W x 24"H |
| Color | Gray-Green,Khaki,White |
| Countertop Material | Stone |
| Frame Material | Wood |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | Without Legs |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service