1
/
15
1
/
15
$445.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $80.28 Coupon
Coupons Details
$365.71
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$445.99
18%
Off Over $0.00
-$80.28
Price After Coupon
$365.71
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$627.99
29% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21332183
This bedside table features a luxurious design with pink velvet fabric and marble top that blends perfectly to add a touch of elegance to your bedroom.
- The high-quality marble panels are durable yet easy to clean, ensuring long-term use.
- It is very suitable for modern and romantic style bedrooms, and can also be used as a corner of the living room to add an elegant atmosphere.
- The unique round design not only saves space, but also enhances the aesthetic taste of the home.
- Equipped with three spacious drawers, it can fully meet your daily storage needs, while the gold handles add a stylish touch.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 23" (58 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 16" (40 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Number of Items Included | 1 Piece,2 Piece Set |
| Color | Green,Grey,Pink |
| Countertop Material | Faux Marble |
| Frame Material | Metal |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Drawer Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Glam |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | Without Legs |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service