1
/
25
1
/
25
$106.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $19.26 Coupon
Coupons Details
$87.73
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$106.99
18%
Off Over $0.00
-$19.26
Price After Coupon
$87.73
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$196.99
46% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21724469
The modern square design brings a simple and stylish visual effect, enhancing the beauty of the outdoor space while also being practical.
- Made of high-quality metal, it is durable and rust-resistant, ensuring long-lasting use in all climates.
- Solar powered, environmentally friendly and energy-saving, automatic sensor switch is convenient and worry-free.
- Waterproof design, perfect for gardens, patios, fences and other outdoor decorations.
- A variety of sizes are available to meet the decorative needs of different occasions and add a warm atmosphere to the space.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Shape | Rectangle,Square |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 7" |
| Width | 10",12",16",20" |
| Quantity | 1 |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Color | Black |
| Size | 10",12",16",20" |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service