1
/
18
1
/
18
$88.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $16.02 Coupon
Coupons Details
$72.97
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$88.99
18%
Off Over $0.00
-$16.02
Price After Coupon
$72.97
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$317.99
72% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21442429
Add a contemporary touch to your outdoor space with this modern LED spherical table lamp, combining style with functionality.
- 1. Modern design style: The spherical simple design adds a sense of fashion to the outdoor environment.
- 2. High-quality material: Made of durable material to ensure long-term outdoor use without fading.
- 3. Features: Energy-saving LED technology provides bright and long-lasting lighting.
- 4. Applicable scenarios: Suitable for courtyards, balconies, or gardens, adding brilliance to the night.
- 5. Unique selling point: no wires required, easy installation, environmentally friendly, and energy-saving.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Size | 8",10",12",16" |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 11",13",15",21.5" |
| Width | 10",12",16",8" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Round |
| Color Temperature | 2 Color |
| Material | Plastic |
| Power Source | Solar |
| Color | White |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service