1
/
10
1
/
10
$694.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $125.10 Coupon
Coupons Details
$569.89
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$694.99
18%
Off Over $0.00
-$125.10
Price After Coupon
$569.89
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$934.99
26% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU20250509073246474_54199492
This industrial style wall-mounted bar table perfectly combines fashionable design and practical functions, adding unique charm to your home space.
- The bar is equipped with a well-designed wine rack that can accommodate multiple bottles of wine, providing a convenient wine storage solution for your family gatherings or social events.
- The tabletop is made of high-quality brown wood and the surface has been specially treated to be waterproof and wear-resistant, ensuring long-term use while being easy to clean.
- The industrial design style, combined with a metal bracket, is not only sturdy and stable, but also enhances the overall design and modern feel.
- Suitable for a variety of usage scenarios, such as kitchen islands, leisure corners or social spaces at home, providing you with a comfortable seating experience and communication environment.
Weights & Dimensions
| Overall Length | 71.1" |
| Overall Depth | 15.9" |
| Overall Height | 23" |
| Product Dimensions | Box 1: 19.4" x 19.4" x 27.3" (78.0 lbs),Box 2: 75.1" x 17.7" x 4.7" (25.7 lbs) |
Specifications
Specifications
| Top Material | Faux Leather;Saddle Leather;MDF |
| Base Material | MDF |
| Bar Shape | Straight |
| Bar Type | Bar Counter |
| Feature | Storage |
| Style | Industrial |
| Stools Included | No |
| Stemware Storage | No |
| Pieces Included | 1 |
| Assembly | Partially |
| Warranty | 1 Year Limited |
| Color | Brown |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service