1
/
17
1
/
17
$543.98
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $97.92 Coupon
Coupons Details
$446.06
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$543.98
18%
Off Over $0.00
-$97.92
Price After Coupon
$446.06
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,137.99
52% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21694070
This bedside table shines with its unique charm with its modern, stylish and elegant design. The soft leather surface exudes a warm and luxurious texture, complemented by exquisite golden handles. No matter where it is placed, it is as attractive as a work of art.
- The design style highlights modern elegance, combining functionality with beauty.
- The high-quality leather material creates a soft and luxurious touch, is easy to clean and durable.
- The gold handle details add visual appeal and show high-end fashion taste.
- The spacious three drawer design provides ample storage space, ensuring your bedroom is tidy and organized.
- The sturdy structure provides excellent stability and is suitable for different home environment needs.
Weights & Dimensions

| Overall Length - Side to Side | 19.5" (50 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
| Overall Height - Top to Bottom | 24.5" (62 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Color | Gray Blue,Off-White,Light Gray,Medium Grey,Dark Gray,Khaki,Orange Red,Orange,Blackish Green,Dark Blue |
| Style | Modern |
| Product Type | Drawer Storage |
| Frame Material | Wood |
| Countertop Material | Stone |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Number of Tiers | 3 Tiers |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Legs Included | With Legs |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service