1
/
21
1
/
21
$554.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $99.90 Coupon
Coupons Details
$455.09
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$554.99
18%
Off Over $0.00
-$99.90
Price After Coupon
$455.09
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,461.99
62% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21389846
This lamp is more than just a lighting fixture, it is also a decorative work of art. Its modern square design, with its black metal frame and clear glass shade, will add a touch of elegance and style to any outdoor space.
- Made of high-quality metal with excellent anti-oxidation performance, ensuring the lamp is durable.
- The transparent glass lampshade design provides soft and bright lighting effects, adding comfort to the environment.
- The simple yet modern structural aesthetic is suitable for a variety of architectural styles.
- Environmentally friendly and energy-saving design reduces energy consumption and meets modern environmental protection needs.
- Suitable for various scenes, such as courtyards, gardens, and fence tops, to enhance the overall visual effect of the space.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Fixture Height | 10.5",12.5",8.5" |
| Width | 10",12",16",20" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Power Source | Direct Wired Electric |
| Size | 10",12",16",20" |
| Color | Black-Gold,Brass,Bronze |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service