1
/
20
1
/
20
$330.71
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $59.53 Coupon
Coupons Details
$271.18
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$330.71
18%
Off Over $0.00
-$59.53
Price After Coupon
$271.18
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$479.17
31% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21787762
This bedside table has a modern, minimalist design that will blend perfectly into any interior style.
- Stone countertops are not only beautiful, but also easy to clean and durable.
- Built-in LED lights provide soft lighting, creating a cozy evening ambience, ideal for bedrooms.
- Equipped with large-capacity drawers, it provides ample storage space to keep your bedroom tidy and organized.
- The cleverly designed hidden storage space makes storage more tidy and convenient.
Weights & Dimensions

| Overall Length - Side to Side | 14" (35 cm),16" (40 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
| Overall Height - Top to Bottom | 23" (58 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Color | Beige/ Coffee,Coffee/ Beige,Light Gray,Light Gray/ Dark Gray,Light Gray/ White,Off-White |
| Style | Modern |
| Product Type | Drawer Storage |
| Frame Material | Leather-Faced+ Wooden Core |
| Countertop Material | Stone |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Locking Drawer | With Locks,Without Locks |
| Size | 14"L x 16"W x 23"H,16"L x 16"W x 23"H |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Standard(23-28 in.) |
| Lighting Included | Lighting Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Legs Included | Without Legs |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service