1
/
13
1
/
13
$315.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $56.88 Coupon
Coupons Details
$259.11
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$315.99
18%
Off Over $0.00
-$56.88
Price After Coupon
$259.11
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$594.99
47% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21252006
This bedside table adopts modern style design, simple and stylish, suitable for various modern bedroom decoration styles.
- Made of metal material, it is sturdy and durable, ensuring the long service life of the product.
- The open shelf design is convenient for storing magazines, books or other small items for daily use.
- The unique orange metal surface adds a touch of bright color to the room and is the visual focus.
- It is suitable for any interior space, not just the bedroom, but can also be used as a side table in the living room.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 20" (51 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 15" (38 cm) |
| Overall Width - Side to Side | 18" (46 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Color | Black,Orange,Stainless-Steel,White |
| Countertop Material | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Open Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | Without Legs |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service