1
/
15
1
/
15
$263.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $47.52 Coupon
Coupons Details
$216.47
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$263.99
18%
Off Over $0.00
-$47.52
Price After Coupon
$216.47
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$679.99
61% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21413623
With its Asian-inspired design, this light adds elegance to any outdoor setting.
- Crafted from durable black metal, ensuring long-lasting use and resistance to elements.
- Features solar-powered LED lights, offering energy efficiency and waterproof functionality.
- Enhances outdoor aesthetics, perfect for adding a sophisticated touch to garden decor.
- Ideal for outdoor spaces like patios, gardens, fences, and pathways, providing practical illumination.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Size | 10.5",12.5",15",19" |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 10",12.5",14.5",17.5" |
| Width | 10.5",12.5",15",19" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Square |
| Color Temperature | 3 Color Light |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Color | Black |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service