1
/
14
1
/
14
$68.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $12.42 Coupon
Coupons Details
$56.57
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$68.99
18%
Off Over $0.00
-$12.42
Price After Coupon
$56.57
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$286.99
76% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21381464
With modern and simple style, the exquisite cubic design exudes elegance and fashion, perfectly integrating into various courtyards and outdoor environments.
- Made of metal, the surface is corrosion-resistant, durable and can effectively withstand all kinds of severe weather.
- LED light sources provide a soft and uniform lighting experience, adding a warm atmosphere to the courtyard.
- Energy-saving and high-efficiency, durable, reduce electricity consumption and lower daily expenses.
- The installation is easy and comes with detailed instructions. No complicated tools are required, so you can get started easily.
- The fashionable appearance is not only practical, but also an artistic decoration with great visual impact.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Size | 6",7",9",10" |
| Color | Black |
| Power Source | Direct Wired Electric |
| Material | Metal |
| Shape | Rectangle |
| Quantity | 1 |
| Width | 10",6",7",9" |
| Fixture Height | 10.5",11.5",7",8.5" |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service