1
/
6
1
/
6
$213.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim Coupon
Coupons Details
$213.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$213.99
Price After Coupon
$213.99
Available Coupons
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$550 Off
On orders over $3299
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$939.99
77% OFF
18% OFF, Code: REFUND
Quantity
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21097913
This outdoor landscape lamp is designed in a classic pagoda shape, adding an elegant atmosphere to your courtyard.
- It adopts efficient solar power supply, which is energy-saving and environmentally friendly, saving you the worry of electricity bills.
- Low voltage LED light source, safe and reliable, suitable for various outdoor decoration needs.
- High-quality black appearance, strong and durable, rust-proof and corrosion-resistant, with long service life.
- Suitable for a variety of outdoor scenes, such as gardens, paths, and courtyards, providing soft lighting.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Color Temperature | Warm Light,White Light |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Width | 9" |
| Fixture Height | 32",44",60" |
| Shade Material | Glass |
| Power Source | Solar |
| Feature | Outdoor |
| Shade Color | Clear |
| Size | 32",44",60" |
| Material | Metal |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Color | Black |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service