1
/
11
1
/
11
$313.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $56.52 Coupon
Coupons Details
$257.47
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$313.99
18%
Off Over $0.00
-$56.52
Price After Coupon
$257.47
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
MAY
Memorial Day
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,063.99
70% OFF
18% OFF, Code: MAY
Ends in:
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU2120533
This vintage wall lamp combines a gold frame and crystal trim, exuding a luxurious and elegant atmosphere, and is an ideal choice for modern home decoration. Whether it is a living room, bedroom or corridor, it can add a touch of noble color to your room.
- Elegant retro design style, the perfect combination of classic and modern.
- Superior quality gold material ensures long-lasting durability and beauty.
- LEDs are compatible with traditional bulbs, providing a variety of lighting solutions.
- Exquisite crystal accents add visual appeal and a sense of luxury.
- It is suitable for a variety of indoor scenes and can enhance the overall grade of the space.
Weights & Dimensions
| Height | 22" |
| Width | 12" |
Specifications
What's Included
Features
| Color | Gold,Silver |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Number of Lights | 2-Light |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Material | Crystal |
| Style | Traditional |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Shade Material | Fabric |
| Feature | With Shade |
| Fixture Height | 10 to 14 Inch |
| Power Source | Direct Wired Electric |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Bulb Base | E12/E14 |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service
You May Also Like
More to Explore