1
/
17
1
/
17
$100.56
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $18.10 Coupon
Coupons Details
$82.46
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$100.56
18%
Off Over $0.00
-$18.10
Price After Coupon
$82.46
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
EASTER
Easter Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
18% Off
On orders over $0.00
Code:
SPRING
Spring Refresh
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$153.99
35% OFF
18% OFF, Code: EASTER
Quantity
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21721373
The square design made of metal is both modern and practical, providing excellent lighting effects.
- Made of high-quality metal to ensure product durability and stability.
- Solar powered, all-weather waterproof design, energy efficient and suitable for all weather conditions.
- The simple black appearance enhances the overall style and adds a unique outdoor beauty at night.
- Suitable for a variety of scenes such as courtyards, terraces and gardens, increasing the visual appeal of outdoor spaces.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Design | Tall,Short |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 7" |
| Width | 10",12",20",16",8" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Square |
| Color Temperature | 3 Color Light |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Color | Black |
| Size | 10",12",20",16",8" |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service