1
/
21
1
/
21
$924.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $166.50 Coupon
Coupons Details
$758.49
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$924.99
18%
Off Over $0.00
-$166.50
Price After Coupon
$758.49
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
MAY
Memorial Day Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$944.99
2% OFF
18% OFF, Code: MAY
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU20250510065015187_76930271
Crafted from engineered wood and stainless steel, this contemporary corner media console is available in four color options: white, black, walnut, and natural, perfect for modern home decor.
- The expandable design allows its length to be adjusted between 63 inches and 95 inches, providing a flexible solution for spaces of different sizes.
- The internal storage space is sufficient to accommodate various equipment and accessories, keeping the living room tidy and enhancing space utilization.
- Although there is no built-in cable management function, the simple design makes it easier to hide the wires.
- Suitable for a variety of occasions, from home theaters to daily living spaces, it can enhance the overall beauty and functionality.
Weights & Dimensions
| Overall Width | 94.5" |
| Overall Depth | 15.7" |
| Overall Height | 14.2" |
| Product Dimensions | Box 1: 52.4" x 20.2" x 9.2" (103.1 lbs) |
Specifications
Specifications
| TV Size Ranges | 80 Inch TVs And Larger |
| Material | Engineered Wood;Stainless Steel |
| Tv Stand Type | Freestanding TV Stand |
| Style | Modern |
| Cabinet Feature | Extendable;Cabinets Included |
| Cable Management | No |
| Number of Drawers | 0 |
| Number of Shelves | 1 |
| Adjustable Shelves | No |
| Assembly | Fully |
| Suggested Number Of People For Installation | 1 |
| Warranty | 1 Year Limited |
| Product Care | Wipe Clean With Damp Cloth, Wipe Dry With Clean Cloth |
| Color | White,Black,Walnut,Natural |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service
New Arrival