1
/
15
1
/
15
$129.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $23.40 Coupon
Coupons Details
$106.59
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$129.99
18%
Off Over $0.00
-$23.40
Price After Coupon
$106.59
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
MAY
Memorial Day Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$308.99
58% OFF
18% OFF, Code: MAY
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21590294
This corner display cabinet combines classic and modern design styles, creating a low-key luxury with simple and elegant lines. Its exquisite wood texture and meticulous craftsmanship complement each other, adding a touch of warmth and style to the room.
- The design style highlights the perfect combination of elegance and modernity, suitable for any home decoration.
- Made of high-quality wood, it has a delicate touch and is durable, providing long-lasting companionship for users.
- The corner design saves a lot of space and makes clever use of dead corners in the room to improve storage efficiency.
- It can be used to display treasured artworks or books, combining rich visual effects with practical functions.
- Suitable for various spaces such as living room, study, or bedroom, making the environment more tidy and orderly.
- The stable structural design ensures anti-dumping and is safe and reliable to use.
Weights & Dimensions

| Overall Height - Top to Bottom | 45" (115 cm),58.5" (148.5 cm),71.5" (181.5 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 13" (33 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 13" (33 cm) |
Specifications
What's Included
Features
Warranty
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Base Color | Brown |
| Base Material | Wood |
| Color | Brown |
| Countertop Material | Wood |
| Length | Small (Under 24 in.) |
| Product Type | Accent Chests |
| Shape | Corner |
| Size | 13"L x 13"W x 45"H,13"L x 13"W x 58"H,13"L x 13"W x 71"H |
| Style | Modern |
| Top Color | Brown |
| Barn Door | Not Barn Door |
| Baskets | Without Basket |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Exterior Shelving | Exterior Shelf Included |
| Glass Doors | Glass Door Not Included |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Scratch Resistant | Not Scratch Resistant |
| Stain Resistant | Not Stain Resistant |
| Storage Type | Shelves |
| Water Resistant | Non Waterproof |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | Full Assembly Needed |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service