1
/
13
1
/
13
$459.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $82.80 Coupon
Coupons Details
$377.19
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$459.99
18%
Off Over $0.00
-$82.80
Price After Coupon
$377.19
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
MAY
Memorial Day Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,777.99
74% OFF
18% OFF, Code: MAY
Ends in:
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21376264
This modern outdoor LED table lamp adds a stylish touch to your patio or terrace with its sophisticated design.
- Design style: modern style, simple yet elegant, suitable for all kinds of outdoor decoration.
- Material: Made of high-quality and durable material, it can adapt to various weather conditions and ensure long-term use.
- Functional features: LED light source provides an efficient and energy-saving lighting experience while having a long service life.
- Placement scenario: Ideal outdoor space lighting, suitable for outdoor courtyards, garden paths, or terraces.
- Unique selling point: Its decorative function is not limited to lighting, it is also a great choice to enhance the overall outdoor environment.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Size | 8",10",12",16" |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 10",12",16",8" |
| Width | 10",12",16",8" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Square |
| Color Temperature | Warm Light |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Color | Black |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service