1
/
15
1
/
15
$131.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $21.12 Coupon
Coupons Details
$110.87
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$131.99
16%
Off Over $0.00
-$21.12
Price After Coupon
$110.87
Available Coupons
16% Off
On orders over $0.00
Code:
SWEET
Wedding Season
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$383.99
66% OFF
16% OFF, Code: SWEET
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21679976
This wall lamp adopts a modern design style, perfectly blending brass and marble elements, bringing a simple yet luxurious atmosphere. Placed on the bedroom wall, it instantly enhances the home taste and adds an elegant atmosphere to your living space.
- Elegant design: Modern style combined with rounded lines, showing the beauty of simplicity and fashion.
- High-grade material: selected high-quality brass and marble, durable and rich in texture.
- Functional and practical: The soft light brings a warm atmosphere to the bedroom, suitable for reading at night.
- Decorative enhancement: The unique shape and material combination add an artistic touch to the room.
- EASY TO INSTALL: Designed for quick and easy installation, suitable for modern homes.
Weights & Dimensions

| Fixture Depth | 4" |
| Height | 14.5" |
| Length | 11" |
| Width | 4" |
Specifications
What's Included
Features
| Adult Assembly Required | Adult Assembly Not Required |
| Crystal Component | Crystal Component Not Included |
| Cleaning Method | Wipe clean with a dry cloth |
| Shade / Light Direction | Up |
| Glass Type | With Shade |
| Fixture Height | 10 to 14 Inch |
| Feature | With Shade |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Type | Unique |
| Switch Type | No Switch |
| Color Temperature | Warm Light |
| Size | 14 to 15 Inch |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Black,White |
| Material | Metal |
| Number of Lights | 1-Light |
| Shade Color | Black,White |
| Shade Included | With Shade |
| Shade Material | Resin |
| Style | Modern |
| Bulb Base | SMD |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Occasion | Residential Use |
| Power Source | Hardwired |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service