1
/
19
1
/
19
$166.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim $30.06 Coupon
Coupons Details
$136.93
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$166.99
18%
Off Over $0.00
-$30.06
Price After Coupon
$136.93
Available Coupons
18% Off
On orders over $0.00
Code:
MAY
Memorial Day Sale
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NEW10
10% Off for First Order
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$700 Off
On orders over $3899
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$602.99
72% OFF
18% OFF, Code: MAY
Quantity
Shipping Protection by
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
30-Day Return
-
Shipping Protection
-
7-Day Refund
-
1-Year Warranty
Description
SPU : SPU21400952
This retro square outdoor table lamp adds a touch of classic elegance to your garden. The perfect combination of high-quality materials and exquisite craftsmanship brings excellent durability and keeps bright and beautiful regardless of wind and rain. The unique design makes it not only a lighting fixture but also a work of art, adding endless charm to your outdoor space.
- Retro design style: classic square shape, unique and elegant.
- High-quality and durable material: The sturdy material ensures long-term use and is not afraid of the test of the outdoor environment.
- Excellent functional features: Provides soft and sufficient lighting to create a comfortable atmosphere.
- Suitable for various scenes: very suitable for decoration and lighting of gardens, terraces and courtyards.
- Unique selling point: It is practical and has artistic appreciation value. It is a perfect combination of decoration and practicality.
Weights & Dimensions
Specifications
What's Included
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Fixture Height | 10",13",16.5",6.5",9" |
| Width | 10",12",16",20",7" |
| Quantity | 1 |
| Shape | Square |
| Color Temperature | 3 Color Light |
| Material | Metal |
| Power Source | Solar |
| Size | 7",10",12",16",20" |
| Color | Black,Bronze |
Return Policy
You can initiate a return within 30 days of receipt whenever you are not satisfied with the item.
- For most new and unused items
- Professional return guidance and customer service