1
/
19
1
/
19
$872.99
Claim $148.41 Coupon
Coupons Details
$724.58
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$872.99
17%
Off Over $0.00
-$148.41
Price After Coupon
$724.58
Available Coupons
17% Off
On orders over $0.00
Code:
REEMBOLSO
Evento de devolución de impuestos
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NUEVO10
10% de descuento en el primer pedido
18% Off
On orders over $0.00
Code:
PRIMAVERA
Refresco de primavera
$2,279.99
62% de descuento
El envío se calcula al finalizar la compra.
17% de descuento, Código: REFUND
Cantidad
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Devolución en 30 días
-
Protección de envío
-
Reembolso de 7 días
-
Garantía de 1 año
Descripción
SPU : SPU21418162
This modern black metal display cabinet has a simple design that will suit many interior styles.
- The metal material ensures durability and can firmly display various collections.
- The glass door design not only allows items to be viewed at a glance, but also facilitates cleaning and maintenance.
- Three-layer and five-layer optional designs meet different display and storage needs.
- It is especially suitable for places such as restaurants where exquisite tableware or decorations need to be displayed.
- The modern appearance adds a stylish element to your home and is an ideal choice for collectors.
Pesos y dimensiones

| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Overall Height - Top to Bottom | 35.5" (90.5 cm),41.5" (105.5 cm),63" (161 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 23.5" (60 cm),25.5" (65 cm),47" (120 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 15" (38.5 cm) |
Presupuesto
What's Included
Features
Warranty
| Height | Short (Under 45 in.),Standard (45 - 90 in.) |
| Size | 24"L x 15"W x 63"H,26"L x 15"W x 42"H,47"L x 15"W x 36"H |
| Color | Black,White |
| Design | Standard |
| Material | Metal |
| Product Type | Curio Cabinet |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Modern |
| Adjustable Shelves | Non-Adjustable |
| Cabinets Included | Cabinet Included |
| Number of Shelves | 3,5 |
| Open Storage | Open Storage Not Included |
| Shelf Material | Metal |
| Stemware Rack | Stemware Rack Not Included |
| Wine Storage | Without Wine Storage |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Política de devoluciones
Puedes iniciar una devolución dentro de 30 días de la recepción siempre que no estés satisfecho con el artículo.
- Para la mayoría de los artículos nuevos y sin usar
- Guía de devolución profesional y servicio al cliente