1
/
17
1
/
17
$345.99
Claim Coupon
Coupons Details
$345.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$345.99
Price After Coupon
$345.99
Available Coupons
$558.99
38% de descuento
17% de descuento, Código: REFUND
Cantidad
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Devolución en 30 días
-
Protección de envío
-
Reembolso de 7 días
-
Garantía de 1 año
Descripción
SPU : SPU21334321
This bedside table displays luxurious and stylish modern style, adding a noble touch to your bedroom.
- With solid metal construction and elegant black marble texture, it is durable and beautiful.
- Suitable for use at the head of a bed in a bedroom or as a decorative corner in a living room, adding practical functionality to the space.
- The unique open design provides additional shelf space for books and decorative items.
- The gold frame contrasts beautifully with the black tabletop, making for an attractive visual highlight.
Pesos y dimensiones

| Overall Height - Top to Bottom | 21.5" (55 cm) |
| Overall Length - Side to Side | 18" (45 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 18" (45 cm) |
Presupuesto
What's Included
Features
Warranty
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Number of Items Included | 1 Piece,2 Piece Set |
| Color | Black,Gloss Black,White |
| Countertop Material | Genuine Marble |
| Frame Material | Metal |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Product Type | Open Storage |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Style | Glam |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Legs Included | Without Legs |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
Política de devoluciones
Puedes iniciar una devolución dentro de 30 días de la recepción siempre que no estés satisfecho con el artículo.
- Para la mayoría de los artículos nuevos y sin usar
- Guía de devolución profesional y servicio al cliente