1
/
21
1
/
21
$35.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim Coupon
Coupons Details
$35.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$35.99
Price After Coupon
$35.99
Available Coupons
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$550 Off
On orders over $3299
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$54.99
35% de descuento
17% de descuento, Código: REFUND
Cantidad
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Devolución en 30 días
-
Protección de envío
-
Reembolso de 7 días
-
Garantía de 1 año
Descripción
SPU : SPU21069337
This modern black LED rectangular wall light is simple and stylish, adding a unique charm to your outdoor space.
- Made of durable metal to ensure long life and won't rust or corrode.
- LED technology provides bright and energy-efficient lighting while reducing your electricity bills.
- Waterproof design, suitable for outdoor environments such as porches, patios, and resists all weather conditions.
- Simple design, easy to install, does not take up space, and is an ideal choice for modern home decoration.
Pesos y dimensiones
| Height | 4",8" |
| Width | 4" |
Presupuesto
What's Included
Features
| Number of Lights | 1-Light,2-Light |
| Style | Modern |
| Color | Black |
| Shade Material | Glass |
| Material | Metal |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Size | 4 Inch & Under |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Feature | Outdoor |
| Fixture Height | 9 Inch & Under |
| Shape | A,B,C |
| Power Source | Direct Wired Electric |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
| Bulb Base | SMD |
Política de devoluciones
Puedes iniciar una devolución dentro de 30 días de la recepción siempre que no estés satisfecho con el artículo.
- Para la mayoría de los artículos nuevos y sin usar
- Guía de devolución profesional y servicio al cliente