1
/
14
1
/
14
$525.99
Claim $89.42 Coupon
Coupons Details
$436.57
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$525.99
17%
Off Over $0.00
-$89.42
Price After Coupon
$436.57
Available Coupons
17% Off
On orders over $0.00
Code:
REEMBOLSO
Evento de devolución de impuestos
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NUEVO10
10% de descuento en el primer pedido
18% Off
On orders over $0.00
Code:
PDAY18
Venta del Día de los Presidentes
$1,216.99
57% de descuento
El envío se calcula al finalizar la compra.
17% de descuento, Código: REFUND
Cantidad
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Devolución en 30 días
-
Protección de envío
-
Reembolso de 7 días
-
Garantía de 1 año
Descripción
SPU : SPU21805930
Known for its perfect combination of practicality and decoration, this Scandinavian-style sideboard brings a unique design element and efficient storage solution to your dining space. Its elegant design and compact size make it an ideal choice for any dining room.
- The spacious storage space behind the two doors ensures that you can easily organize your tableware and dining utensils, making your dining environment neat and tidy.
- The simple and elegant design can be easily integrated into any decoration style, adding a natural and warm atmosphere to your space.
- Made of solid wood and artificial wood, strong and durable, ensuring stability and beauty for long-term use.
- Compact size design, suitable for any family with limited living space, providing efficient space utilization without sacrificing aesthetics.
- Not only suitable for displaying food during festivals, but also for daily display of your exquisite tableware to enhance the overall dining experience.
Pesos y dimensiones

| Overall Length - Side to Side | 23.5" (60 cm),31.5" (80 cm),39" (100 cm),47" (120 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
| Overall Height - Top to Bottom | 51" (130 cm) |
Presupuesto
What's Included
Features
Product Care
Warranty
| Color | Black,White |
| Size | 24"L x 16"W x 51"H,31.5"L x 15.7"W x 51.2"H,47"L x 16"W x 51"H,39"L x 16"W x 51"H |
| Style | Scandinavian |
| Product Type | Buffet Table |
| Material | Wood |
| Countertop Material | Wood |
| Wood Type | Solid Wood+Manufactured Wood |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Popular Sizes | Narrow(Under 50") |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Mirrored | Non-Mirrored |
| Extendable / Collapsible Table | Non-Extendable/ Non-Collapsible |
| Wheels Included | Casters Not Included |
| Storage Type | Cabinets |
| Drawers Included | Drawers Not Included |
| Cabinets Included | Cabinet Included |
| Shelves Included | Shelves Included |
| Wine Rack | Wine Rack Not Included |
| Stemware Rack | Stemware Rack Not Included |
| Open Storage | Open Storage |
| Product Care | Wood: Clean with a soft cloth. Polish it with furniture wax.,Metal: Use a soft cloth or neutral cleanser to clean it.,Avoid using acid and alkali to directly contact the surface,Place mothballs in the cabinet to prevent moths and cockroaches.,Please lift it off the ground to avoid dragging the floor. |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | Partial Assembly |
Política de devoluciones
Puedes iniciar una devolución dentro de 30 días de la recepción siempre que no estés satisfecho con el artículo.
- Para la mayoría de los artículos nuevos y sin usar
- Guía de devolución profesional y servicio al cliente