1
/
27
1
/
27
$51.99
Claim $8.84 Coupon
Coupons Details
$43.15
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$51.99
17%
Off Over $0.00
-$8.84
Price After Coupon
$43.15
Available Coupons
17% Off
On orders over $0.00
Code:
REEMBOLSO
Evento de devolución de impuestos
10% Off
On orders over $0.00
Code:
NUEVO10
10% de descuento en el primer pedido
18% Off
On orders over $0.00
Code:
PDAY18
Venta del Día de los Presidentes
$86.99
40% de descuento
El envío se calcula al finalizar la compra.
17% de descuento, Código: REFUND
Cantidad
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Devolución en 30 días
-
Protección de envío
-
Reembolso de 7 días
-
Garantía de 1 año
Descripción
SPU : SPU21687842
This elegant vintage wall lamp, made of brass and with antlers, perfectly combines tradition and nature. Its soft light creates a warm atmosphere and adds a unique decorative effect to the bedroom. Its elegant shape makes it a perfect finishing touch in any modern or classic home.
- Exquisite retro design makes your room more historical and artistic.
- High-quality brass material ensures long-lasting durability and is rust and corrosion-resistant.
- Suitable for a variety of scenes such as bedrooms and corridors to enhance the overall decorative taste.
- The unique antler design adds a natural and harmonious beauty to your space.
- Warm lighting effects create a comfortable and relaxing home environment.
Pesos y dimensiones

| Backplate Width | 4" |
| Fixture Depth | 6" |
| Height | 13.5" |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
Presupuesto
What's Included
Features
| Adult Assembly Required | Adult Assembly Not Required |
| Crystal Component | Crystal Component Not Included |
| Cleaning Method | Wipe clean with a dry cloth |
| Shade / Light Direction | Down |
| Glass Type | Fabric |
| Fixture Height | 10 to 14 Inch |
| Feature | With Shade |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Fixture Type | Cylinder |
| Switch Type | No Switch |
| Size | Mini (Less than 14" wide) |
| Shape | Cylinder,Round |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Black,Gold |
| Material | Metal |
| Number of Lights | 1-Light |
| Shade Color | Blue,Brown,Flaxen,White |
| Shade Included | With Shade |
| Shade Material | Fabric |
| Style | Modern |
| Bulb Base | E12/E14 |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Occasion | Residential Use |
| Power Source | Hardwired |
Política de devoluciones
Puedes iniciar una devolución dentro de 30 días de la recepción siempre que no estés satisfecho con el artículo.
- Para la mayoría de los artículos nuevos y sin usar
- Guía de devolución profesional y servicio al cliente