1
/
15
1
/
15
$278.82
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim Coupon
Coupons Details
$278.82
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$278.82
Price After Coupon
$278.82
Available Coupons
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$550 Off
On orders over $3299
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$1,088.28
74% de réduction
18 % de réduction, Code : REMBOURSEMENT
Quantité
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Retour sous 30 jours
-
Protection des expéditions
-
Remboursement sous 7 jours
-
Garantie d'un an
Description
SPU : SPU2161917
Poids et dimensions
| Fixture Height | 16",19.5",24.5" |
| Width | 21",29",37.5" |
Caractéristiques
Ce qui est inclus
Caractéristiques
| Type d'ampoule | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Taille | Grand (plus de 25" de large),Moyen (20"-25" de large) |
| Tension | 110V-120V,220V-240V |
| Couleur de l'abat-jour | Transparent |
| Direction de la lumière / de l'abat-jour | Vers le haut |
| Couleur | Noir |
| Type de verre | Verre transparent |
| Matériau | Métal |
| Nombre de lumières | 6 lumières,9 lumières,12 lumières |
| Nombre de niveaux | 1 niveau |
| Style | Industriel |
| Base de l'ampoule | E26/E27 |
| Ampoule incluse ou non | Lumière non incluse |
Politique de retour
Vous pouvez initier un retour dans les 30 jours suivant la réception chaque fois que vous n'êtes pas satisfait de l'article.
- Pour la plupart des articles neufs et inutilisés
- Conseils professionnels pour le retour et service client