1
/
11
1
/
11
$268.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim Coupon
Coupons Details
$268.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$268.99
Price After Coupon
$268.99
Available Coupons
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$550 Off
On orders over $3299
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$394.99
32% de réduction
17 % de réduction, Code : REMBOURSEMENT
Quantité
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Retour sous 30 jours
-
Protection des expéditions
-
Remboursement sous 7 jours
-
Garantie d'un an
Description
SPU : SPU21839578
This modern bedside table combines the warmth and elegance of natural wood with clean, sleek lines, making it a striking piece of art in the bedroom.
- The design style shows the beauty of modern simplicity and is suitable for a variety of home styles.
- The selected high-quality wood has a delicate touch, ensuring long-term durability and giving a warm visual feeling.
- The two-layer drawer design provides ample storage space for daily small items, keeping the bedroom tidy and tidy.
- The wood surface has been carefully processed, smooth and wear-resistant, easy to clean and maintain, reducing the trouble of daily maintenance.
- The sturdy structure ensures safe use and prevents tipping, bringing a secure use experience.
Poids et dimensions

| Overall Length - Side to Side | 19.5" (50 cm) |
| Overall Width - Front to Back | 16" (40 cm) |
| Overall Height - Top to Bottom | 19.5" (50 cm) |
Caractéristiques
What's Included
Features
Warranty
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Product Type | Drawer Storage |
| Frame Material | Wood |
| Frame Wood Species | Pine |
| Countertop Material | Wood |
| Purposeful Distressing Type | No Distressing |
| Length | Narrow (Under 21 in.) |
| Height | Small/ Low (Under 23 in.) |
| Lighting Included | Lighting Not Included |
| Wheels Included | Casters Not Included |
| Orientation | Right,Left |
| Floating Shelf | Non Wall Mounted |
| Drawers Included | Drawers Included |
| Shelves Included | Shelves Not Included |
| Legs Included | With Legs |
| Cabinets Included | Cabinet Not Included |
| Product Warranty | Product Warranty Included |
| Warranty Length | 1 Year |
| Full or Limited Warranty | Limited |
| Level of Assembly | None |
Politique de retour
Vous pouvez initier un retour dans les 30 jours suivant la réception chaque fois que vous n'êtes pas satisfait de l'article.
- Pour la plupart des articles neufs et inutilisés
- Conseils professionnels pour le retour et service client