1
/
29
1
/
29
$67.99
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Auto Applied
Claim Coupon
Coupons Details
$67.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$67.99
Price After Coupon
$67.99
Available Coupons
$50 Off
On orders over $499
Auto-applied if no coupon is used
Tier 1 • Auto Discount
$120 Off
On orders over $999
Auto-applied if no coupon is used
Tier 2 • Auto Discount
$300 Off
On orders over $2099
Auto-applied if no coupon is used
Tier 3 • Auto Discount
$550 Off
On orders over $3299
Auto-applied if no coupon is used
Tier 4 • Auto Discount
$180.99
62% de réduction
17 % de réduction, Code : REMBOURSEMENT
Quantité
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Retour sous 30 jours
-
Protection des expéditions
-
Remboursement sous 7 jours
-
Garantie d'un an
Description
SPU : SPU21854488
This modern black metal wall lamp presents an extraordinary fashion aesthetic with its simple rectangular design. The black metal shell combined with the soft LED light adds a different kind of elegance to the outdoor environment. Whether it is used in the garden or the courtyard, this wall lamp can be perfectly integrated and enhance the overall decorative effect of the space.
- Modern style design makes your outdoor space more fashionable and elegant.
- Made of durable metal material, it ensures the product is durable and not easily damaged.
- LED lighting provides a variety of color temperature options to meet different atmosphere requirements while being energy-saving and environmentally friendly.
- The hard-wired power supply design ensures that the lamp is installed firmly and is safer for long-term use.
- Suitable for various outdoor scenes, such as courtyards, terraces, and gardens, to enhance the overall space atmosphere.
Poids et dimensions

| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Length | 8",12",19.5",23.5",39.5" |
Caractéristiques
What's Included
Features
| Number of Lights | 1-Light |
| Style | Modern |
| Color | Black,White |
| Shade Included | With Shade |
| Shade Color | White,Black |
| Material | Metal |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color Temperature | White Light,Warm Light,Natural Light |
| Size | 8",12",19.5",23.5",39.5" |
| Switch Type | Rocker |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Bulb Type | LED Bulbs |
| Maximum Bulb Wattage | 39 Watts & Under,40 to 59 Watts,60 to 99 Watts |
| Fixture Height | 9 Inch & Under |
| Shade / Light Direction | Down |
| Cleaning Method | Wipe clean with a dry cloth |
| Adult Assembly Required | Adult Assembly Required |
| Power Source | Hardwired |
| Occasion | Outdoor |
| Bulb Included Or Not | Light Included |
Politique de retour
Vous pouvez initier un retour dans les 30 jours suivant la réception chaque fois que vous n'êtes pas satisfait de l'article.
- Pour la plupart des articles neufs et inutilisés
- Conseils professionnels pour le retour et service client