1
/
4
1
/
4
$124.99
Claim Coupon
Coupons Details
$124.99
Price After Coupon
Buy now to enjoy the following benefits
Regular price
$124.99
Price After Coupon
$124.99
Available Coupons
$396.99
69% de réduction
17 % de réduction, Code : REMBOURSEMENT
Quantité
Shipping Protection by
Shipping Protection
Guaranteed by
Coverage includes:
- Loss and damage in transit
- Mis-delivery by courier
- Theft/Porch Piracy
Smooth Claims
One click to file, speedy claims guaranteed.Upon warehouse dispatch, premiums are non-refundable.
Visit the
FAQ
and
Terms & Conditions
Get 100% Refund When the packages against loss, theft or damage during transit if add insurance during checkout.
-
Retour sous 30 jours
-
Protection des expéditions
-
Remboursement sous 7 jours
-
Garantie d'un an
Description
SPU : SPU21039283
This unique wall lamp is crafted in a traditional style, featuring a lifelike deer head that exudes nobility and grandeur. The golden resin material perfectly showcases the elegant curves of the antlers, while the exquisite crystal lampshade adds a touch of natural luxury to your interior through the interplay of light and shadow.
- The traditional style brings classic elegance and is suitable for customers who appreciate retro decor.
- High-quality resin material is not only sturdy and durable, but also maintains its luster for a long time.
- Combined with LED bulbs, it provides energy-saving and environmentally friendly lighting effects.
- This lamp is suitable for living rooms, studies, hallways, and other places, enhancing the overall decorative style.
- The wall lamp features a simple design, is easy to install and clean, and is highly practical.
Poids et dimensions
| Fixture Depth | 11" |
| Height | 22" |
| Width | 16" |
Caractéristiques
What's Included
Features
| Fixture Height | 20 to 24 Inch |
| Feature | With Shade |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Size | Small (15"-19" wide) |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Gold |
| Material | Resin |
| Number of Lights | 1-Light |
| Shade Material | Crystal |
| Style | Traditional |
| Bulb Base | E26/E27 |
| Bulb Included Or Not | Light Not Included |
| Power Source | Direct Wired Electric |
Politique de retour
Vous pouvez initier un retour dans les 30 jours suivant la réception chaque fois que vous n'êtes pas satisfait de l'article.
- Pour la plupart des articles neufs et inutilisés
- Conseils professionnels pour le retour et service client